Fokkenistenbank Flitsclub Sneek 2018

NaamWoonplaatsGeboortedatumTelnr ouders
Dirk van der TempelWARTEN2010-06-2306-28141431
Jouke OverdijkSNEEK2005-03-2506-52244090
Niels SchurerSNEEK2011-07-18
Jilles SchurerSNEEK2010-08-0706-25377776
Victoria van der TempelWARTEN2012-08-1506-28141431
Sake WijmaHEEG2008-07-2806-29512494
Merle WerkhovenGIEKERK2009-12-2606-15086842
Femke VroegeJOURE2010-07-2006-24741272

Stel je wilt zeilen, maar je bemanning kan een keertje niet... Wat nu?

Kijk in de Fokkenistenbank van de Flitsclub voor kinderen die Lid zijn van de Flitsclub en graag een keertje mee willen.